Blog

Modern Panel Kapı Fiyatları

Evlerimizde özellikle iç alanlarda tercih ettiğimiz panel kapılar, hem üretim materyalleri hem de bütçe dostu bir fiyatlandırmada olmalarıyla fazlaca kullanılır. Hafif yapılarına rağmen sağlam ve estetik görünüme sahiptirler. Tabii sadece evlerimizde değil eğitim kurumları veya ofislerde de bu kapı çeşitleri tercih edilebilir. Piyasada ahşap, meşe, MDF veya metal gibi farklı özellikleriyle bulunabilirler. Buradaki tercihi belirleyen kullanım alanları olur. Materyal farklılığıyla birlikte panel kapı fiyatları da değişebilir. 

Bu kapıların tedarik edilmesi de oldukça kolaydır. En fazla tercih edilen modellerden olduklarından renk çeşitliliği de sağlanır. Kullanılacak alanı nerede olursa olsun kolay bir montajı vardır. 

Kullanışlı Özellikleriyle Panel Kapılar

Kapı denildiğinde akıllara tek bir çeşit gelmez. Öncelikle kullanım alanına göre iç kapı ve dış kapı olarak bunları ayırabiliriz. Bu alanlarda da melamin kapı, lake kapılar, laminat kapılar, ahşap kaplama veya membran kapılar gibi farklı çeşitler görülebilir. İç kapılarda da panel kapıları özelliklerinden dolayı çok fazla tercih edildiğini görebilirsiniz. Çünkü,

  • Kolay temizlenebilir yapısı vardır. 
  • Uzun ömürlüdürler.
  • Kolay şekil alma dışında istenen renkle de kullanılabilirler.
  • Darbelere karşı dirençli olmalarıyla çok farklı alanlarda kullanılabilirler. 
  • Hafif yapılarıyla montajları da çok kolay yapılabilir. 
  • Farklı ağaçlardan elde edilebilir. Ladin, çam ve köknar en yaygın olan tercihlerdir.
  • Toz biriktirmezler, bu sayede temiz kullanımın yanı sıra insan sağlığına olumsuz bir durum da yaratmazlar. 
  • Evlerde tuvalet, banyo, mutfak, çalışma ve oturma odalarında kullanılabilirler. 
  • Farklı alanlarda kullanımına etki eden menteşe ayarının iki yöne de yapılabilmesi etki eder. 

Bütçenize Göre En Uygun Panel Kapı Fiyatları

Panel kapı fiyatlarında belirleyici olan unsurlar da vardır. Öncelikle değişik ağaç materyalleri ilk sırada gösterilebilir. Ancak bu ağaçların veya farklı malzemelerin işlenmesinde işçilik faktörü de öne çıkar. Eğer el işçiliği fazla olan bir modelse fiyatı da buna bağlı olarak artabilir. Kısacası amerikan panel kapı fiyatlandırılmasında kapının sahip olduğu özellikler etkili olacaktır. Menteşe ayarları farklı yönlerde yapılabiliyor, bu sayede de yaşam alanlarında farklı bölümlerde tercih edilebilir. Banyoda kullanılan ürün ile oturma odasındaki kapı farklı materyalleri gerektirebilir. Bu gibi etkenler kapı fiyatları için değişik rakamlar sunar. Toptan kapı tedarikçisi HepKapı’dan dilediğiniz modele farklı materyalleriyle ulaşabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir